Методичне об'єднання
вчителів суспільно-гуманітарного циклу
Склад методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу
Сьогодні, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови. Учні та вчителі Чернівецької ЗОШ 37 охоче долучилися до написання XXI радіодиктанту національної єдності, і продемонстрували єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово!
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії Дробко Оксану (10 клас, ІІІ місце з історії рідного краю), Сердюк Евеліну (8 клас, ІІІ місце з історії, І місце з історії рідного краю). Бажаємо подальших успіхів
24 листопада вчителем Лаблюк І. М. був проведений тематичний урок у 6-а класі "Пісні рідного краю. Календарно-обрядові пісні зимового циклу".
Учні поглибили знання про пісні рідного краю, про календарно-обрядову пісню зимового циклу і пов'язані з нею звичаї та обряди українців
До Дня пам'яті жертв Голодомору, учні 10 класу відвідали Садгірську бібліотеку, де була розгорнута виставка книг, присвячених трагічній сторінці в історії України
Справжнім святом для учнів та вчителів стала зустріч з письменником Георгієм Бота
7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки.
До Всесвітнього Дня Української Хустки чарівні педагогині та учениці нашої школи приєдналися до флешмобу #Українська Хустка
Цікаві заходи, тематичні уроки були проведені до Міжнародного дня прав людини, який відзначають 10 грудня
16 грудня в музеї пам'яті учасників війни на Сході України при Громадській організації "Крик душі" матерів та дружин військовослужбовців" відбулася зустріч учнів 10 класу з ветераном війни на Сході, добровольцем Сергієм Скальдом, добровільно мобілізованою Ілоною Капельницькою, добровольцем-волонтером Сергієм Караїмом
Звіт про роботу методичного об'єднання в І семестрі 2021/2022 н.р.
Підготували: Боднарюк О.М., Ватрущак О.Ю.
Тиждень рідної мови
21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Всі ми маємо пам'ятати, що мова це скарб нації, це багатство кожного народу, яка збагачує культуру та об'єднує людей однієї країни.
У рамках тижня "Міжнародний день рідної мови" 22 лютого 2022 року вчителями Лаблюк І. М. та Дуплей А. П. було проведено брейн-ринг "Мова – духовний скарб нації" між учнями 6-их класів.
Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого духовного спадку.
У цей непростий час не забули і про вшанування відомого поета, "українського пророка та Кобзаря" – Тараса Григоровича Шевченка (1814 - 1861 рр). Адже зараз його твори є актуальними та влучними і дають розуміння багатьом речам.
20 квітня 2022 р. у нашій школі відбулося чарівне свято "В очікуванні Великодня", в якому взяли участь й діти, які є внутрішньо переміщеними особами. Вчителі суспільно-гуманітарного циклу поділилися ідеями створення великодніх листівок. Діти залюбки ділилися своїми родинними традиціями святкування цього світлого свята. Вчителі щиро дарували позитивні емоції, раділи дитячим усмішкам.
Великдень – це свято, яке українці шанують з давніх-давен, адже воно символізує перемогу добра над злом, світла над темрявою.
19 травня 2022 р. вчительський колектив Чернівецької ЗОШ №37 традиційно відзначив День вишиванки.
Вишиванка ще з давніх давен супроводжувала український народ і була для них символом нескореності й того, що вони є українцями, це не тільки прадавня частина гардеробу нашого народу, що передавалась нащадкам та служила оберегом для його власника. Сьогодні, як і колись, вишита сорочка є надважливою річчю для кожного українця. Адже, вишиванка — це нерозривний зв’язок поколінь, символ української сили.
Річний звіт про роботу методичного об'єднання в 2021/2022 н.р.
Вчителі та учні Чернівецької загальноосвітньої школи №37 долучилися до написання радіодиктанту національної єдності. Текст "Твій дім" написала сучасна українська письменниця Ірина Цілик. Диктант читала видатна акторка, народна артистка України Ада Роговцева. Радіодиктант українці по всьому світу щорічно пишуть у День української писемності та мови.
В рамках німецько-українського проєкту «Вчимося пам’ятати» 21.10.2022 р. вчителем історії Боднарюк О. М. в 11 класі було проведено тематичний урок «Вчимося пам’ятати».
Мета – спонукати до роздумів про ставлення до пам’яті про сумні сторінки історії, формувати уміння аналізувати і узагальнювати історичний матеріал, проводити паралелі явищ і злочинних дій нацизму та путінської росії, формувати активну громадянську позицію.
Немає коментарів:
Дописати коментар